Суспільство

У навчальних закладах Кіровоградщини не усунули близько 10 тисяч недоліків пожежної безпеки

. 1997

 

Наразі не усунуто майже дев’ять з половиною тисяч недоліків пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах області.

 pozhezhnabezpeka

Про це повідомив т.в.о. заступника начальника управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Роман Шаповалов сьогодні під час засіданні обласної комісії ТЕБ та НС, повідомляє пресслужба надзвичайників. Під час засідання розглянули питання техногенного та протипожежного захисту закладів освіти області.

За його словами, перевірки дошкільних, загальноосвітніх, вищих та професійно-технічних навчальних закладів області свідчать про недостатність роботи по забезпеченню пожежної безпеки цих об'єктів та створення безпечних умов для навчання дітей та роботи педагогів.

Адже загальне виконання заходів, запропонованих приписами органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, складає лише 60%.

Нині не усунуто майже 9,5 тисяч недоліків, серед яких найпоширенішими є відсутність або несправність автоматичних систем протипожежного захисту або ж сигнали від них не підключені до пультів цілодобового спостереження, відсутність вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій будівель, відсутність або ж несправність систем внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, відсутність на об'єктах у достатній кількості первинних засобів пожежогасіння.

Нині надзвичайники розпочали позапланові перевірки освітніх установ.

Нагадаємо, до Дня Незалежності навчальні заклади Кропивницького мають підготувати до нового навчального року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама