Суспільство

У спортшколі “Надія” аудитори знайшли порушень на понад мільйон гривень

 Автор: Валерія Жовтун. 2580

 

Аудитори Кропивницького під час ревізії дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» виявили порушень на суму понад мільйон гривень.

finporushennya

Про це повідомляє пресслужба управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Фахівці завершили ревізію фінансово-господарської діяльності обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» за період з 01.01.2017 по 30.06.2020 рр. Установили фінансових порушень, що призвели до втрат, на понад 1 млн грн.

Зокрема, спеціальний фонд закладу недоотримав майже 587 тис. грн через заниження вартості місячного абонементу для дорослих на плавання в басейні.

Крім того, установа витратила майже 441 тис. грн із коштів загального фонду на оплату електроенергії, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, тоді як зазначені видатки мають сплачуватись за рахунок коштів спеціального фонду.

Аудитори також установили численні порушення, що призвели до втрат, на суму майже 35 тис. грн, зокрема проведення завищених витрат на оплату праці та сплату внесків до державних цільових фондів у більших, ніж визначено законодавством, обсягах.

За допущені порушення фінансової дисципліни на посадових осіб комунального закладу склали вісім протоколів про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформували управління Нацполіції області та департамент культури, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

Поширюйте

Коментуйте