Суспільство

З 1 вересня всі школи Кіровоградщини мають забезпечити антисептиками

. 4005

 

Антисептики для шкіл області закуповуватимуть за кошти місцевих бюджетів. Батьки не мають здавати кошти на закупівлю антисептиків чи дезінфекторів.

 antyseptyk

Про це “Гречці” в коментарі розповів начальник управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Таборанський.

– Зараз поставлені задачі комісією ТЕБ та НС про забезпечення всіх шкіл районними адміністраціями, місцевими радами, виділення додаткового ресурсу, перерозподілу ресурсу. Зараз ми працюємо над цим питанням: моніторимо ситуацію по області щодо забезпеченості. І там, де ми будемо бачити проблемні питання, окремо будемо пропрацьовувати з кожною територією, щоб станом на 1 вересня у нас була повна забезпеченість, – каже Володимир Таборанський.

За його словами, наразі в управлінні немає жодної скарги, що в когось із батьків збирають гроші на антисептики, дезінфекційні засоби чи пірометри.

– Ми бачимо це забезпечення коштами місцевих бюджетів. І не важливо чи це громада, чи місто обласного значення, чи район. Кожен з них несе відповідальність за підпорядковані заклади. З батьків ніхто коштів збирати не буде. Якщо нам будуть відомі такі випадки, то ми на них жорстко будемо реагувати.

Нагадаємо, у Кропивницькому планують перерозподілити бюджет освіти, аби придбати антисептики та дезінфікуючі засоби для шкіл і дитсадків.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама