Суспільство

Кропивницькому доведеться брати кредит аби погасити борги тепловиків за газ?

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2946

Міськраді Кропивницького доведеться брати кредит аби погасити борги перед "Нафтогазом" теплових підприємств міста, якщо не продовжать дію закону № 1730, який дозволить реструктуризувати борги.

27983 1200x800 2

Як повідомляє пресслужба міськради, на думку Андрія Райковича, припинення дії норм законодавства щодо реструктуризації боргів минулих років тепловиків перед НАК «Нафтогаз України», а саме закону № 1730 сфера теплопостачання Кропивницького виявиться у скрутній ситуації, адже всю заборгованість, накопичену за багато років як комунальним підприємством, так і повернутим у власність міста ДП «Кіровоградтепло» за розподіл та транспортування газу, треба буде “погасити” у поточному році до початку нової подачі газу.

Тож цілком імовірно, що місту доведеться використати кредитні ресурси, аби розрахуватися з боргами і штатно вступити в новий опалювальний сезон.

- Проблема з накопиченими тепловим підприємством боргами не знімається з порядку денного. Ми наполегливо працюємо для її вирішення у всіх напрямках: звертаємося до Кабінету Міністрів щодо відновлення дії норми реструктуризації боргів за минулі періоди і ведемо пошук фінансових ресурсів, - повідомив Андрій Райкович.

Поширюйте

Коментуйте