Суспільство

Реконструкцію Полтавської завершать до Дня міста Кропивницького

 Автор: Валерія Жовтун. 2992

 

У міськраді обіцяють, що реконструкцію вулиці Полтавської від вулиці Васнєцова до провулка Об’їзного завершать до Дня міста, тобто у вересні.

27998 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

На об’єкті вже завершено монтаж нових електричних опор, фахівці приступили до монтажу електромереж.

28000 1200x800 2

Повністю замінені передбачені проєктом інженерні комунікації водоканалу й тепломереж. На тижні дорожники розпочнуть облаштовувати нову транспортну розв’язку у вигляді автомобільного кільця та основи під асфальтування проїжджої частини в зоні розширення магістралі.

28005 1200x800 2

Також екологи та фахівці комунального підприємства “Благоустрій” спільно доопрацюють проєкт озеленення Полтавської. Передбачається, що в зелених зонах оновленої магістралі висадять півсотні кленів, проте до такого варіанта є питання: коли вони виростуть дуже високими, то заважатимуть тролейбусним лініям, електричним мережам.

– Тоді нам доведеться знову виконувати обрізку, – зазначив міський голова. – Мережі на висоті 11-ти метрів, тож варто садити дерева до восьми метрів заввишки. Це можуть бути контейнерні рослини: міцні, якісні, які обов’язково приживуться і даватимуть місту багато кисню.

 

Поширюйте

Коментуйте