Суспільство

На Кіровоградщині інспектори перевірять стан пожежної безпеки навчальних закладів

. 2112

 

Напередодні нового навчального року інспектори служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області позапланово перевіряють стан пожежної безпеки всіх освітніх закладів.

IMG 20200813 105110 704 copy

Як повідомляють у пресслужбі надзвичайників, рятувальники перевіряють системи протипожежного захисту та оповіщення людей у разі виникнення пожежі, вогнегасники, пожежний інвентар (покривала з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини або повсті, ящики з піском, бочки з водою, пожежні відра, совкові лопати) і пожежний інструмент (гаки, ломи, сокири). Крім того, перевіряється стан електрогосподарства об’єктів на предмет безпеки експлуатації, джерела водопостачання, наявність нормативних евакуаційних виходів.

За результатами перевірок органи Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області будуть приймати рішення про підписання відповідних актів готовності навчальних закладів до нового навчального року.

Нагадаємо, нещодавно рятувальники звітували, що в освітніх закладах області не усунуто майже 10 тисяч недоліків пожежної та техногенної безпеки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама