Суспільство

Кіровоградську «пізанську вежу» обіцяють добудувати(ФОТО)

. 6735

 

У Кіровограді відновилися будівельні роботи на території недобудованої багатоповерхівки, що вже п'ятий рік стоїть, як привид, за приміщенням обласної прокуратури, по вул. 50 років Жовтня.

 

Журналістам "Гречки" вдалося поспілкуватися із директором підприємства-забудовника  "СТ-СЕРВІС" Олегом Новіковим та керівником проекту Едуардом Королем.
«Востаннє тут щось будувалося у 2008 році, потім розпочалася криза, закінчилися гроші, будувати припинили. Зараз фінанси з'явилися, тому розпочалися підготовчі роботи для продовження будівництва. Забудовником і замовником на сьогоднішній день виступає ПП "СТ-СЕРВІС", ми являємося  і власниками будівництва», - розповідає Олег Новіков.

За час простою забудови  часом з’являлася інформація про те, що у разі відновлення будівництва, добудовуватимуть вже не елітний житловий будинок, а соціальне житло. Власники запевняють, що побудують те, що передбачено проектом, імовірно з деякими змінами.

«Цей проект в принципі не може вже бути соціальним житлом, тому що відпочатку тут будуть квартири великих площ, тобто елітне житло. Ми намагаємося зараз підписати договори і деякі поверхи перепроектувати на менші за розміром квартири - одно- та двокімнатні. Поки проектного рішення такого немає», - зазначив директор підприємства.


Наразі будівництво знаходиться на підготовчій стадії.

«Зараз іде розгортання, відновлення будівельних робіт: відновлюють паркан, вагончики фарбують, підйомники встановлюють, умивальники роблять - самі будівельні роботи ще не ведуться, лише підготовчі.


 

Ще проведемо тендери на роботи, проект іще раз перевіримо. Зараз є сенс продовжити інвестування проекту, втім якими грошима це інвестуватиметься, - приватними, отриманими у кредит, позиченими - ця тема ще в сирому вигляді. Поки конкретного чогось сказати не можу - приходьте десь після Нового року, у березні, тоді розпочнуть повноцінне будівництво будемо обговорювати усе з картинками та чіткими цифрами», - говорить Едуард Король.

Коли закінчиться будівництво ще невідомо. Так само невідомо й те, скільки наразі потрібно коштів для завершення проекту - усе залежатиме від змін, що планують внести у проектні документи до весни. Проте власник з усією впевненістю заявляє, що будівництво припиняти за жодних причин не буде, як-то кажуть, процес пішов.

Згідно з зображенням готового будинку (за початковим проектом), площа навколо 16-поверхівки буде облаштована клумбами й зеленими насадженнями, у центрі якої розміщуватиметься навіть фонтан.

Щодо чуток з приводу нахилу та нерівностей забудови, співрозмовники відповідають:
«Ми вже втомилися відповідати на це питання. Розмови про те, що будинок є кривим - безпідставні. Є геодезичні дослідження, які це підтверджують, і ми можемо вам їх показати».

Світлана Дубина
Фото Валерія Лебідя

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама