Суспільство

Кропивницький “колізей” поки не зацікавив інвесторів

 Автор: Валерія Жовтун. 3628

 

Наразі жоден з інвесторів не зацікавився недобудом, відомим в місті як "колізей", що по вулиці Шульгіних, 38.

 

biznes 

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

Йдеться про школу на 1176 учнівських місць із загальношкільними приміщеннями (ІІ черга). Будівництво розпочато ще в 90-х роках, а у 2001-му прийняли рішення про його приватизацію. Недобуд придбала юридична особа, яка протягом багатьох років не виконувала інвестиційні умови. Тому об’єкт передано на баланс КП «Регіональний центр розвитку послуг».

У 2017 році депутати обласної ради ухвалили рішення, яким надали дозвіл для продажу об’єкта незавершеного будівництва на аукціоні. Об’єкт і земельну ділянку, на якій він розташований, продали за ціну, визначену на підставі незалежної оцінки. Проте, як зазначив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, у зв’язку зі змінами до законодавства про приватизацію державного і комунального майна депутатський корпус вніс зміни до раніше прийнятого рішення. Таке майно має продаватися на різних торгах.

– Нині жоден з інвесторів не зацікавився даним об’єктом і якщо до кінця торгів покупців не знайдеться, питання подальшої долі об’єкта незавершеного будівництва буде вирішуватися на сесії Кіровоградської обласної ради, – каже голова облради Чорноіваненко.

Нагадаємо, цьогоріч навесні з’явилася петиція, автор якої пропонував кропивницький "колізей" перетворити на Льодову арену.

 

Поширюйте

Коментуйте