Суспільство

Вчитель з Кіровоградської області увійшов до ТОП-50 вчителів України

. 5395

Олександр Чучаєв, вчитель з Кіровоградської області, потрапив в ТОП-50 найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.

maxresdefault copy copy copy copy copy

Як повідомляє Освіторія, він побореться за головний приз - чверть мільйона гривень.

Він вчитель з Благовіщенського навчально-виховного комплексу № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради»

Викладає предмети: Всесвітня історія, Громадянська освіта, Історія України, Етика, Міфологія

«Я намагаюся виховувати аналітиків, мрійників та господарників, інтегруючи всі науки у викладанні історії, аби в реальному житті молодь не стикалася з тим, що 90 % інформації, отриманої в школі, стають просто непотрібними!» - каже Олександр.

Перші результати, якими пишається вчитель, це залучення учнів сільської школи до всеукраїнських проєктів. У 2017 Олександр потрапив до ТОП-20 вчителів за версією Global Teacher Prize та став головою громадської організації, куди увійшли фіналісти премії. Організація провела 4 масштабні освітні фестивалі та залучила 200 освітян. Олександр залучає дітей до спорту у власному клубі «СКІФ».

Нагадаємо, у 2019 вчителька математики з Хмельового Кіровоградської області Майя Тутаєва пройшла до топ-10 щорічної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама