Суспільство

У Кропивницькому розпочався благодійний шкільний ярмарок (ФОТО)

. 1932

Сьогодні о 13.00 на галявині по вул. Острівській стартував благодійний шкільний ярмарок ШУМFest. Організатори заходу – громадський простір «Krop:Hub» та кропивницький бренд одягу «Charwish».
7 copy

Організатори мали на меті познайомити містян з майстрами та виробниками Кропивницького, а також зібрати кошти на підтримку постійних благодійних напрямків, якими займається «Krop:Hub», розповідає співорганізаторка заходу, Катерина Колтунова.

- Про цей захід нам розповіли знайомі. Ми почули і вирішили прийти: може буде щось інше, цікавіше, ніж на звичайному базарі або в магазинах, якийсь ексклюзив, – ділиться гостя ярмарку Олена Довгань.

Відвідувачі мають змогу подивитися дефіле та виступи талановитих дітей, взяти участь в майстер-класах, квестах та лотереї, поласувати смаколиками й лимонадом, і, головне, придбати одяг та аксесуари до школи. На ярмарку представлено десять виробників.

4 copy
Бренд «Charwish» пропронує дві колекції шкільного одягу: минулого сезону та нову. Позаяк захід є благодійним, то бренд також надає знижку 25% за наявності посвідчення УБД та передає відсоток від прибутку на розвиток суспільно корисних проєктів «Krop:Hub».

Нагадуємо: благодійний ярмарок триватиме до 18.00.

9

Тала Черепова

Поширюйте

Коментуйте


Реклама