Суспільство

У Кропивницькому оголосили добір пластунок

. 1808

 

Оголосили добір в молодший дівочий гурток Пласту в Кропивницькому.

pl3

Про це повідомляє місцевий осередок української скаутської організації на своїй фейсбук-сторінці.

Запрошуються дівчата віком 10-11 років.

Зголошення та більше інформації за номером – 095-930-60-05, Анна (Телеграм/Вайбер).

Довідка: «Пласт» – національна скаутська організація України є найдавнішою та найчисельнішою скаутською організацією країни, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства. Заснована у 1912 році за зразком світового скаутингу.
Перші згадки про «Пласт» на Кіровоградщині припадають на час перебування легіону Січових стрільців на Кіровоградщині (1918 рік). В часи радянської окупації «Пласт» був заборонений окупаційною владою. У Кропивницькому організацію відновили у 1996 році. За цей час через місцевий осередок пройшли сотні юнаків та юначок, які стали успішними людьми – повноцінними членами суспільства.
Загалом у різний час до організації долучились десятки, в майбутньому відомих на весь світ особистостей. Серед них Степан Бандера, Роман Шухевич, Олег Кандиба – Ольжич, Квітка Цісик, Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин та інші.

Фото з архіву "Гречки"

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама