Суспільство

Школи Кіровоградщини витрачатимуть від 10 до 40 тисяч на антисептики й дезінфектори

. 6106

 

В області попередньо підрахували скільки грошей щомісячно потрібно витрачати школам на забезпечення всіх необхідних протиепідемічних заходів: від антисептиків до пірометрів.

 antyseptyk

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на начальника управління освіти і науки ОДА Володимира Таборанського.

Наразі такі потреби в освітніх закладів обраховуються. У кожної школи вони різні. Сільським школам у середньому потрібно орієнтовно 10 тис. грн на місяць; школам у райцентрах – близько 20 тис. грн, а міським школам – приблизно 40 тис. грн.

Натомість батьки не мають здавати кошти на підготовку шкіл до нового навчального року в умовах карантину. Усі витрати будуть за бюджетні кошти. Батькам лише треба буде забезпечити своїх дітей індивідуальними захисними масками.

– Єдине прохання до батьків – забезпечувати дітей захисними індивідуальними масками з розрахунку на три години часу. Ці маски можуть бути як аптечними, так і зробленими самостійно. Разом із цим ніяких коштів нікому до підготовки закладів до навчального року чи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції здавати не потрібно, – каже Володимир Таборанський.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама