Суспільство

Будинки Кропивницького підготують до нового опалювального сезону

. 2570

 

У міськраді звертають увагу керівників ОСББ, ЖБК, ОЖБК та інших підприємств, що надають послуги з управління багатоквартирними будинками на активну підготовку житлового фонду та теплового господарства міста до опалювального сезону 2020-2021.

 teplo

Як повідомляють у міськраді Кропивницького, ЖБК, ОЖБК, ОСББ зобов’язані підготувати житлові будинки до сезонної експлуатації, зокрема до роботи в осінньо-зимовий період.

Йдеться про перевірку технічного стану конструктивних елементів будинків, скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків, за необхідності робити періодичну повірку теплового лічильника, ревізію запірної арматури на теплових мережах, перевірити та відновити за необхідності герметизацію інженерних вводів, виконати ремонт мереж тепло-, водо-, електропостачання, водовідведення, електрощитових, покрівель, відновити за необхідності роботу нагрівальних приладів на сходових клітинах. Також треба мати відповідний запас піщано-щебеневої суміші для посипання проходів та проїздів на прибудинкових територіях під час ожеледиці, а також набір інструментів, зокрема, снігоочисних лопат.

Готовність житлового будинку до опалювального сезону та пуску теплоносія до системи централізованого опалення підтверджується актом готовності, який надається теплопостачальною організацією, та паспортом готовності будинку до роботи в опалювальний період, що повинен оформлювати управитель.

– Без отримання зазначених документів пуск теплоносія до будинку буде неможливим, – наголосила т.в.о. начальника головного управління ЖКГ Тетяна Савченко.

Нагадаємо, для модернізації системи теплопостачання Кропивницького шукатимуть півмільярда гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама