Суспільство

«Перспектива міста» запустила масштабний проект загальноміської інвентаризації

. 2683

 

Члени команди «Перспективи міста» проводять загальноміську інвентаризацію у Кропивницькому. Перший етап реалізації проекту розпочався вже цього тижня.

 

118107459 316459136336411 1095646275365439305 n

За словами лідера «Перспективи міста» Артема Стрижакова, такий проект дозволить отримати відповіді на питання, чому в житлових будинках роками не проводяться ремонти, а гроші за квартплату несправедливо йдуть у безодню, з яких причин міська земля виділяється під дитячий центр, а замість нього будують чергову автомийку та низку інших подібних питань.

Проект загальноміської інвентаризації дозволить взяти під контроль все, що належить місту. У першу члени команди «Перспективи міста» інспектують житловий фонд – в рамках першого етапу проекту. Згодом, в рамках другого етапу, члени «Перспективи міста» спільно з фахівцями проінспектують всю міську інфраструктуру.

«Ми фахово проінспектуємо всю інфраструктуру міста, все, чим воно володіє: землі, будівлі, міський бюджет. Усі ці ресурси сьогодні використовуються невеликим колом осіб з ознаками корупції. За таких умов про який розвиток і захист жителів може йти мова? Міське господарство приходить в ще більший занепад, малому і середньому бізнесу не дають розвиватися, а відтік кадрів з усіх сфер дедалі посилюється. Щоб зупинити цей процес, потрібна серйозна перевірка, яку і розпочала здійснювати команда «Перспективи міста»», – пояснив у коментарі журналістам лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков.

Наразі члени команди «Перспективи міста» зустрічаються з місцевими жителями та збирають інформацію про проблеми житлового фонду. Усі зібрані дані вносять до інтерактивної карти. Це дозволить вирішувати проблеми адресно та контролювати їх виконання у відкритому режимі.

Долучитися до проекту загальноміської інвентаризації може кожен бажаючий. Для цього необхідно залишити заявку про проблеми у вашому будинку можна на сайті inventory-perspektyva.org. Вона буде опрацьована фахівцями з інвентаризації, які виїдуть на місце та зафіксують проблеми. Також можна звернутися до приймальні партії «Перспектива міста», в яку переформатували Муніципальне бюро Стрижакова, яка за адресою: вул.Дворцова, 27/25 з 9.00 до 18.00 (перерва 13.00-14.00) щодня, крім вихідних. Номери телефонів: (0522) 27-99-01, (095) 601-90-01.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама