Суспільство

Кіровоградщина: створять групи підтримки для жінок з родин загиблих атовців

. 2104

 

Всеукраїнська громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" розпочинає новий напрямок допомоги та підтримки родин військовослужбовців – створення груп взаємодопомоги.

 117909849 2617022901944481 2604372524297319281 n

Як повідомляють організатори, мам, дружин загиблих воїнів та ветеранів АТО/ООС запрошують до участі у групах як в якості лідерок груп, так і просто учасниць.

Для лідерок груп пропонують безкоштовне навчання (дводенний тренінг у Києві 27 серпня), під час якого розкажуть про роботу груп, методи захисту прав та підтримки, про принцип допомоги "рівний-рівному".

Учасниці груп під час зустрічей отримають підтримку, зможуть поділитись тим, що бентежить.

– Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту, адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок з зазначених категорій, сприятиме покращанню зв’язків всередині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у розв'язанні проблемних питань та захисті прав як одна одної, так і вразливих груп населення загалом, – йдеться в повідомленні.

Проєкт «Групи самодопомоги: Разом – міцніше!» реалізується в Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях громадською організацією за підтримки ЄС.

Реєстрація на участь у проєкті за посиланням: https://cutt.lv/td0VQbO або за телефоном 066-726-53-77 (Наталя).

 Фото з фейсбук-сторінки "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама