Суспільство

Уряд погодив голову Кіровоградської облдержадміністрації

. 6656

Сьогодні на засіданні Кабміну заслухали претендента на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Назаренка.

10849010 926082160756294 6346664992423475064 o

Претендент коротко розповів про те, що закінчив інститут міжнародних відносин, працював у системі Міністерстві закордонних справ був Консулом в посольстві України в Республіці Корея, по поверненню працював в інвестиційній сфері. Останні десять років працює на Кіровоградщині, займається залученням інвестицій. Працював заступником директора цукрового заводу. А наразі він – заступник директора свинокомплексу.

Він назвав перші кроки на посаді та проблеми Кіровоградщини.

– Не досить розвинена інфраструктура, потрібно більше будувати дороги. А з перших кроків, які потрібно зробити: це завершення децентралізації і підготовка до місцевих виборів та можливої другої хвилі коронавірусу. Завершення проєктів програми президента «Велике будівництво». Підготовка до навчального року з огляду на пандемію. Також підготовка до опалювального сезону, – каже Назаренко. – Я не підведу вас.

Нагадаємо, вчора з’явилась декларація Назаренка на посаду голови ОДА. Він задекларував квартиру у Києві, земельну ділянку, годинник ROLEX за 296 тисяч гривень та два авто: Lexus за понад півтора мільйони та Mercedes-benz за понад 900 тисяч гривень.

Серед доходів 129 тисяч заробітної плати. Також він має готівкою 95 тисяч доларів, 15 тисяч євро, 500 тисяч гривень. На банківських рахунках 2428 доларів та 155 тисяч гривень.

Зазначимо, що призначає голову ОДА Президент України.

Завтра, 27 серпня, ймовірно нового голову представить президент Зеленський, який офіційно приїде в область з робочим візитом.

Як повідомляли раніше, 5 серпня Кабмін заслухав претендента на посаду голови Кіровоградської ОДА. Ним виявився власник агрофірми Валерій Міщенко. Згодом Уряд передумав рекомендувати його на посаду голови.

Нагадаємо, ексголова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь був колишнім слідчим і протримався на посаді трохи більше пів року. Наразі він підозрюваний в отриманні хабаря

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама