Суспільство

Зеленський презентував стратегію розвитку Кіровоградщини, яку облрада затвердила ще в березні? (ОНОВЛЕНО)

. 9151

Сьогодні президент Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки, яку обласна рада прийняла ще в березні.

ст

Презентація стратегії розвитку регіону на сім років відбулася просто неба на Театральній площі, яку напередодні підготували до приїзду президента.

Сцена була прикрашена у стилістиці політичної партії "Слуга народу".

Після кількох годин чекань на сцену вийшов президент, який після привітань вибачився, що довго не приїздив до області. Після чого представив нового голову Кіровоградської ОДА - Андрія Назаренка.

На площі зібралося понад дві сотні представників з громад регіону, серед них 12 кандидатів на депутати міських та обласної ради, голів Кропивницького й Світловодська, яких сьогодні також представлять громадськості, після презентації Стратегії розвитку.

Навколо металевого паркану, який встановили навколо площі зібралося чимало кропивничани. Деякі з них з плакатами.

ze6

Регіональний план розвитку представив голова Кіровоградського обласного осередку політичної партії "Слуга Народу" Микита Потураєв.

Коли він розпочав виступ з натовпу почулися різні вигуки, зокрема, "Ганьба!".

ze7

За словами пана Потураєва, передусім в області розвиватимуть конкурентоспроможну інноваційну економіку, інфраструктуру та будівництво нових важливих об'єктів для області, залучати інвестиції і створювати нові робочі місця.

Говорив Микита Потураєв і про будівництво доріг, і про потенціал створення в регіоні екологічних спа-комплексів. Сказав він і про проблеми в регіоні з водою, зокрема, в Кропивницькому.

Після чого презентував п'ятірку перспективних проєктів, серед яких і створення міжнародного аеропорту на базі "Канатове". Вартість понад 40 млрд грн. Також це український клінічний онкологічний центр, індустріальний парк "Олександрія", фізкультурно-спортивне середовище, технопарк "FLIGHT CITY 4.0".

Від 8 млрд на рік - прогнозують інвестиційний потенціал в регіон, за словами Потураєва.

Відзначимо, зі Стратегією розвитку області до 2027 року можна ознайомитися за посиланням, адже її затвердили депутати обласної ради ще в березні 2020 року. Стратегію розробляли департаменти обласної адміністрації і до її створення не пречетні ані Микита Потураєв, ані представники партії "Слуга народу", адже вони навіть не представлені серед депутатів, які голосували за рішення.

ze2

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама