Суспільство

Кропивницький долучився до челенджу зустріти президента питаннями (ФОТО)

. 12262

Рух опору капітуляції з Кропивницького приєднався до всеукраїнського челенджу #Зустрінь_реЗедента. Після вчорашнього інциденту в Дніпрі, коли нанесли тілесні ушкодження активістам, зокрема Аліні Новіковій охоронці президента зламали ребро.

p2

До десяти активістів зібралися на площі Героїв Майдану, біля ОДА, з плакатами:

"Кропивницькому не потрібні слуги!", "Зе! Не ганьби Кропивницький", "Ні капітуляції", "Зустрінь_реЗЕдента".

Активістка з Дніпра закликала розпочати челендж і в кожному місті, куди приїжджатиме Зеленський, ставити йому питання, що намагалися задати активісти в Дніпрі:

"А саме:
1. Чи готовий він заплатити відставкою за капітуляцію, якої не хоче український народ?
2. Чи дійсно він хоче провести вибори в ОРДЛО і зробити депутатами сепаратистів, які різали животи за український прапор і рубали руки за тризуб українцям на моєму рідному Донбасі?
3. Як йому спиться після загибелі українського воїна Журавля, який стік кров‘ю на спеці, в той час, як Зе «взяв питання на особистий контроль» і поїхав у відпустку?
А заодно - спитайте його, коли припиниться переслідування волонтерів і військових, коли знімуть надумані обвинувачення проти Ріффмастера-Антоненка, Кузьменко і Дугарь?”.

За словами координатора Руху Опору Капітуляції в Кропивницькому Дмитра Сінченка, вони не знають планів президента, де він буде, аби задати ці питання. Тому після площі Героїв Майдану активісти рушили до Театральної площі, куди попередньо має завітати президент Зеленський.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама