Суспільство

Ексголова громади на Кіровоградщині звинувачує секретаря сільради в неоприлюднені рішень сесії

. 3148

 

Колишній голова Суботцівської сільської ради Андрій Борідченко каже, що у сільраді зараз порушують законодавство про доступ до публічної інформації, адже не оприлюднюють важливих громаді рішень сесії.

За його словами, жителі громади мають знати, які рішення депутати приймають на сесії.

– Рішення сесій сільської ради підлягають обов’язковому оприлюдненню на сайті міської ради протягом п’яти днів після підписання, – каже Андрій Борідченко. – З 52-ї сесії минуло вже два місяці. Рішення сесії оприлюднені лише про місцеві податки і збори. Але на цій сесії розглядалися також питання про внесення змін до бюджету і викладення рішення про бюджет в новій редакції, про надання земельних ділянок. А де ж права громади знати, як витрачається бюджет, що відбувається?

На сайті сільської ради оприлюднені п’ять рішень 52-ї сесії, що відбулася в червні. Вони стосуються туристичного збору, транспортного, земельного, єдиного податку, а також про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно.

8763

Як пояснює секретар сільради Тетяна Стрельцова, усі рішення сесії оприлюднюють на сайті. Однак за попередню сесію можливо і не все оприлюднили, через хворобу діловода, який займається оприлюдненням.

– Можливо і не всі рішення, тому що в мене діловод, яка публікує це все після сесії зараз в онколікарні на хімієтерапії. Решта всі були у відпустці. Тільки зараз вийшли з карантину, – каже Тетяна Стрельцова. – Просто немає кому доробити – вся причина.

При цьому пані Стрельцова каже, що Борідченко балотується на виборах, тому “хоче більше грязі налити на всіх опонентів”. Натомість чоловік і не приховує, що балотуватиметься цьогоріч на місцевих виборах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама