Андрій Ніколаєнко запропонував власні шляхи реформування освіти Кіровоградщини (ФОТО, ПОДКАСТ)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1094

Кіровоградщина має стати освітнім кластером, центром всеукраїнських та міжнародних конференцій та зустрічей. Свою ідею щодо реформування, а точніше ревізії освіти висловив під час власної лекції перед студентами, майбутніми вчителями, КДПУ ім. В.Винниченка голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко.
Освітній процес на Кіровградщині недосконалий, застарілий. Андрій Ніколаєнко запропонував 5 нових трендів, що мають з'явитися в освіті Кіровоградщини.

1. Ревізія усіх форм освітнього процесу, руйнування усіх канонів, що існують в освіті з приводу формування навчальниз програм та систем оцінювань, розподілу навчань на лекції та семінари і т.п. Одним із головних моментів, на які повинні звернути увагу освітяни - створення груп різного віку навколо якоїсь теми, як результат деформація класичної урочної системи.

2.Персоналізована освіта: формувати програми, підручники відповідно до рівня знань кожного учня і студента, а не оцінювати усіх під одну лінійку. Максимально використовувати інформаційні технології, при освоєнні яких вчитель і викладач повинен стати не оповідачем, як це зараз існує, а провідником.

3.Створення під час усього періоду навчання персонального портфоліо. Саме цей пакет досягнень, проектів студента повинні стати одним із обов'язкових пунктів при прийнятті його на роботу. У портфоліо, не сумнівається губернатор, будуть і кваліфікації по проходженню рівнів якоїсь комп'ютерної гри, наприклад, "Цивілізації".

4.Навчання усе життя не як спосіб самовдосконалення, а як сімейна освіта. Родина може створити свій освітній кластер, де батько вчитиме, наприклад, сина улюбленій історії, син матір - грі на гітарі, а мати сина - навичкам, отриманим на тренінгу по бізнесу.

5. Створення університету-мільярдника. Тут і дистанційна освіта з допомогою їнформаційних технологій, і міжнародні обміни та конференції, і навчання з допомогою соціальних мереж, де студенти перевірятимуть одне одного, самі обиратимуть формати навчання.

Детальніше про реформування класичної системи освіти в піагодинній аудіолекції Андрія Ніколаєнка:

 


Слухала Світлана Дубина

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Fil 12.10.2013, 17:14
В заголовке статьи написано что Николаенко "запропонував власні шляхи". Но судя по тому как он эту лекцию читал он эти "власні шляхи" вообще первий раз видел))
Цитата
 
 
+2 # Frost 11.10.2013, 18:23
наврядчи бодай один представник владних структур бажає покращити якість освіти. їх завдання - знищити інтелект в суспільстві, оскільки тупою масою легше управляти. тому всі розмови про покращення в системі освіти це звичайне замилювання очей.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 11.10.2013, 14:57
интересно таки, а кто в действительност и написал это лекцию и подсунул ее губернатору? в смысле кто же задумал подставить пана Николаенко?
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 11.10.2013, 05:54
Створення університету-мі льярдника. Тут і дистанційна освіта з допомогою їнформаційних технологій, і міжнародні обміни та конференції, і... какие еще и спрашивается у Николаенко? еще один университет? с международными обменами? да нашему КНТУ реально нечем платить за тепло. на зиму будут закрываться. только звучать это будет по др. в смысле благопристойно. типа - оптимизация планов учебного процесса. а в др. вузах ситуация легче? да не легче, просто они молчат в тряпочку...
Цитата
 
 
0 # пінокіо 10.10.2013, 20:58
3.Створення під час усього періоду навчання персонального портфоліо. Саме цей пакет досягнень, проектів студента повинні стати одним із обов'язкових пунктів при прийнятті його на роботу. - говорит Николаенко. так с этим пунктом надо выступать перед работодавцями. а они скажут - чихать они хотели на все эти портфолио. 100% скажут. и шо на это им скажет пан Николаенко спрашивается?
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 10.10.2013, 19:57
пункт 1. Ревізія усіх форм освітнього процесу, руйнування усіх канонів, що існують в освіті з приводу формування навчальних програм та систем оцінювань, розподілу навчань на лекції та семінари і т.п.

так почему бы пану Николаенко не обратиться с этим пунктом к пану Табачнику. публично. в смысле чтобы все услышали куда онный пан Табачник в ответ кого куда извините послал.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 10.10.2013, 17:04
в пункте 4. Николаенко говорит: Навчання усе життя не як спосіб самовдосконален ня, а як сімейна освіта. Родина може створити свій освітній кластер, де батько вчитиме, наприклад, сина улюбленій історії, син матір - грі на гітарі, а мати сина - навичкам, отриманим на тренінгу по бізнесу. бред сивой кобылы. навчання все життя т.е. несчастный тот сын который будет усе свое життя учить не менее счастливую от этой учебы мать игре на гитаре. а папа будет усе життя учить сына улюблений истории. а если папа капитан корабля дальнего плавания спрашивается? приходящий домой раз в два года. тем более, что у нас половина семей вообще неполные. а если сын не гитарист, а футболист, то он будет усе свое життя учить маму играть в футбол? а мама сына - петь в опере? сын не хочет петь в опере, а мама все равно должна усе свое життя учить его петь в опере. спрашивается у пана Николаенко?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 10.10.2013, 14:40
новаация от губернатора Николаенко: Персоналізована освіта: формувати програми, підручники відповідно до рівня знань кожного учня і студента, а не оцінювати усіх під одну лінійку.

т.е. для каждого ученика и студента теперь будут печататься персональные учебники. именные. и по каждой дисциплине. до такого креатива не додумался бы даже Визгалов. зеленые червяки - отдыхают.
Цитата
 
 
0 # Юрій 10.10.2013, 08:53
А з якого це дива воно залізло за кафедру? Молоти про щось, десь прочитане й просторікувати про те, чого й сам не розуміє? Що це за авторитет такий? Та нехай навчиться давати собі раду на своїй посаді!
Цитата
 
 
0 # Олег 10.10.2013, 00:44
добивают медицину, а теперь еще за образование взялись. много пустой трескотни вместо того что бы уничтожить коррупцию и поднять зарплату преподавателям.
Цитата
 
 
0 # snaiper 10.10.2013, 17:39
Добивают элиту Украины!Посмотр ите на Колисниченко,,Ч ечетова...Никол аенко-их представитель,к сожалению....
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити