Суспільство

Перший дзвоник і коронавірус: вчитель з Кіровоградщини поділився сценарієм безпечного святкування

. 5490

 

Вчителі та директори країни, серед них – з Кіровоградщини, поділилися ідеями та сценаріями цьогорічного першого дзвоника в період пандемії коронавірусу.

 schkolar

Такий проєкт підготувала “Освіторія”. Хоча у 2020-му не буде традиційних лінійок, але святкування 1 вересня можна проводити в межах кожного класу та впровадити власний креативний формат.

Директор, вчитель історії Благовіщенського навчально-виховного комплексу № 2 Олександр Чучаєв з Кіровоградщини розповів як провести перший дзвоник безпечно.

– Вирішили поділити свято на дві частини: окремо для учнів початкової та середньої школи.
Перша частина – з 8-ї ранку для початкової школи разом з випускниками. Друга частина – для учнів середньої ланки.

З 8:15 ми проведемо коротенький спільний захід – будуть присутні всі паралелі з 1-4-х класів та 10-11-х класів. Розміщення класів на шкільному подвір’ї буде таким, щоб класи між собою не контактували, з дотриманням фізичної дистанції. На святі будуть представлені учні 1-х класів, їм вручать подарунки, потім як директор школи я скажу привітальне слово.

Надалі діти розходяться разом з учителями по локаціях на території школи, де для учнів будуть проведені перші уроки на природі. Перший урок буде проведений у парковій зоні території школи та буде інтегрований з математикою: саме 2020/2021 стане Роком математики в Україні. А ще додамо в заняття елементи основ здоров’я, враховуючи пандемію коронавірусу. Після цього з учнями початкової ланки при співпраці з учнями 10-11-х класів проведемо свято-розвагу у форматі квесту.

З 10:00 розпочнеться свято для учнів середньої школи. Формат буде схожий. Спочатку 7-8 хвилин привітання та розподіл по локаціях на території школи. Перші уроки для учнів середньої ланки будуть проведені у формі пікніків. Локації будуть розміщені так, щоб зберігалася дистанція між класами. Надалі з учнями 5-9-х класів проведемо квести та спортивні ігри.

Впродовж дня кожен з класних керівників поспілкується про безпеку під час освітнього процесу та поза школою.

Нагадаємо, Олександр Чучаєв потрапив в ТОП-50 найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама