Суспільство

Кіровоградщині порадили довезти в школи підручники

. 2186

 

Наразі сім областей, серед них і Кіровоградська, які мають прискорити процес забезпечення шкіл підручниками 3 класу Нової української школи.

 pidru4nuk

Про це стало відомо сьогодні під час онлайн-брифінгу Міністерства освіти і науки щодо початку нового 2020/2021 навчального року.

Цьогоріч МОН забезпечує підручниками учнів 3 та 7 класів.

Зокрема, йдеться про 4 млн 480 тис. примірників підручників для 3 класів НУШ. Як кажуть у міністерстві, надруковані вони 100% та 15 серпня були розвезені до областей. За 15 днів регіони мали доставити підручники до шкіл. Однак сім областей 100-відсотково не впоралися з цим завданням.

– 93% підручників уже в закладах освіти. На жаль, є області, які не виконали свої завдання: Закарпатська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Тернопільська, Черкаська та Чернівецька, – озвучили під час онлайн-брифінгу.

Крім того, цим регіонам порадили, щоб вони прискорили процес доставлення підручників до шкіл.

Питання підручників 7 класу мають завершити протягом наступного тижня, обіцяють у міністерстві, та будуть довезені до шкіл. Крім того, усі підручники також є в електронних версіях.

Нагадаємо, станом на 21 серпня до шкіл Кіровоградської області надійшло 64% всіх підручників для учнів трьох класів Нової української школи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама