Суспільство

Школи Кропивницького прийняли після піврічної перерви понад 26 тисяч дітей

. 3316

 

Після пів року карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусу, сьогодні, 1 вересня, 40 шкіл міста відкрили двері для 26 150 учнів, з них 2660 першокласників.

 28504 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Цьогорічне 1 вересня в школах відбулося в умовах адаптивного карантину.

– Сьогодні у школах Кропивницького заняття розпочалися у різний час, о 7.45, 9.30, о 10 годині. При плануванні графіку занять комплексно враховувалися мікрорайон в якому знаходиться школа та кількість дітей у ній. До того ж педагоги звертали увагу на можливість учнів вчасно дісталися до навчальних закладів, – каже очільниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

За її словами, навчальний процес регулюватиметься ще й в залежності від температури повітря у класах.

– Оскільки у ці дні дуже спекотно, а деякі класи знаходяться ще й на сонячній стороні, у школярів будуть дещо скорочені уроки, але з подальшим відпрацюванням за сприятливіших погодних умов для навчання, – зазначила пані Костенко.

У залежності від кількості учнів, навчальний процес в різних школах сьогодні розпочався по-різному.

– У деяких школах були святкові лінійки, у деяких – першачків урочисто зустрічав директор школи, вчитель, вже потім школярі переходили до класних кімнат на свій перший урок, – розповіла Лариса Костенко.

Навчання у кожній школі відбуватиметься з дотриманням усіх протиепідемічних заходів: наявність антисептиків, розмежування напрямків руху.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама