Суспільство

У Кропивницькому 36 школярів мали навчати в тісному кабінеті, поки не втрутилися батьки (ФОТО)

. 9328

 

Напередодні 1 вересня батьки дізналися, що 36 учнів другого класу школи №33 у Кропивницькому навчатимуться в класі загальною площею 38 квадратних метрів. І це в умовах карантину, коли однією з рекомендацій є соціальне дистанціювання не менше півтора метра.

 

IMG 20200831 161619

Про ситуацію редакції “Гречки” розповів батько одного зі школярів.

– Про які санітарні норми може йти мова? І це в умовах адаптивного карантину. Діти просто не можуть нормально зайти у приміщення класу, ніяка соціальна відстань неможлива. Жодна дитина не сидить обличчям до дошки та вчителя, усі сидять боком, – обурюється батько Євгеній Ткаченко.

Він додає фото класу, який підготували для навчання 36 дітей.

IMG 20200831 161624

Крім того, за його словами, попередньо дирекція школи не хотіла ні змінювати приміщення, ні ділити клас на групи.

Однак вже сьогодні, 1 вересня, після того, як журналістка “Гречки” зателефонувала директорці школи, стало відомо, що дітей все-таки переведуть в просторіше приміщення.

– Батьки звернулися і це питання вирішено позитивно. Вони перейшли в інше приміщення більшою площею, – прокоментувала директорка школи Наталія Репецька.

Детальніше пояснювати ситуацію керівниця школи не стала.

Про те, що дітей переводять в інший клас підтверджує і Євгеній Ткаченко:

– Дітей переводять в інший клас, зі слів батьків, які навчались у цій школі – більший. Сам клас: стан, площа невідомі – батьки в школу не можуть потрапити. Більшість батьків задоволені розв'язанням питання.

Зазначимо, 1 вересня 40 шкіл Кропивницького після піврічної перерви у зв’язку з пандемією коронавірусу прийняли 26 150 учнів.

Фото Євгенія Ткаченка

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама