Суспільство

На час карантину в тролейбусах Кропивницького хочуть змінити дозволену кількість пасажирів

. 6922

 

У Кропивницькому планують збільшити кількість пасажирів у тролейбусах. Принаймні таку пропозицію хочуть подати на розгляд області.

 tr 1

Про це під час зустрічі з мешканцями вулиці Жадова, 21, 2 вересня розповів міський голова Андрій Райкович.

Зазначимо, що у зв’язку з протиепідемічними заходами перевозити пасажирів у громадському транспорті можна лише за наявності сидячих місць.

Натомість міський голова каже, що питання збільшення кількості пасажирів у тролейбусах найближчим часом розглянуть на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, регіон тримається у “зеленій” зоні, тобто показники захворюваності на коронавірус дозволяють не посилювати адаптивний карантин.

– У понеділок (7 серпня, – ред.) на апаратній нараді в області внесемо пропозицію, щоб нам дозволили в тролейбусах мати ще до 10 стоячих місць, – каже Андрій Райкович.

З початком навчального року, коли діти пішли в навчальні заклади міста з’явилася проблема з доїздом. У соцмережах кропивничани активно на це скаржаться. Нагадаємо, нещодавно міська влада додала автобуси у віддалені мікрорайони. Крім того, планує закупити ще 10 тролейбусів з автономним ходом у лізинг, але для цього місту треба кредит

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама