Суспільство

У Кропивницькому збиратимуть твори на мистецький проєкт «Велюровий кіт»

. 3837

 

До 30 вересня можна надсилати твори на участь у бієнале наївного мистецтва та мистецтва примітивізму «Велюровий кіт» імені Андрія Ліпатова.

 

Логотип 2020

Мистецький проєкт присвячений до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відбудеться 9 листопада.

В рамках проєкту відбудеться презентація творчості художників наївного мистецтва та митців художнього напрямку примітивізм для зацікавлення широкого загалу до занять образотворчим мистецтвом та увічнення пам’яті оригінального художника українського наїву Андрія Ліпатова (1960-2010).

У фондах художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна зберігається картина Андрія Ліпатова «Велюровий кіт», яка й надала назву бієнале та стала основою його логотипу.

«Цей твір з образом велюрового кота не лише відображає погляд автора на навколишній світ та є його своєрідним автопортретом, на що вказує монограма «А.Л.», що прикрашає бік кота, а й, завдячуючи своїй безпосередності та високому мистецькому професіоналізму, показує й загальні настрої двох мистецьких напрямків – наївного мистецтва та примітивізму», – каже співробітник музею, фаховий мистецтвознавець, заслужений художник України, автор наукової концепції артпроєкту Андрій Надєждін.

Твори (живопис, графіка, декоративне мистецтво розміром до метра по більшій стороні, скульптура – до 50 см по висоті) для участі в бієнале подаються на розгляд в електронному вигляді разом з анкетою-заявкою на osmerkinmuseum@yahoo.com та osmerkinmuseum@krmr.gov.ua.

З положенням та умовами можна ознайомитись за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама