Суспільство

Предстоятель Православної церкви України освятив храм на Кіровоградщині (ФОТО)

. 4617

 

Сьогодні, 5 вересня, в селі Новоєгорівка Новоукраїнському районі у Кропивницькій єпархії митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив освячення храму на честь святителя Миколая Чудотворця.

 

dsc 5336

Про це повідомляє пресслужба Київської Митрополії Української православної церкви.

dsc 5431

«Вітаю усіх вас із освяченням цього прекрасного храму. Постання нового дому Господнього є найперше виявом нашої віри в Бога, а також нашої вдячності за усі Його благодіяння до нас, адже ми як християни покликані постійно дякувати Богові за все. Також храм є особливим місцем, де ми приймаємо спасительні Таїнства Церкви.
Живучи у цьому світі ми покликані придбати перш за все духовний скарб. Господь не заперечує, щоб ми мали усе те, що необхідне нам для земного існування. Однак ми не повинні забувати про Бога, не повинні згадувати про Нього лише тоді, коли власними силами не можемо подолати якісь випробування чи хвороби. Отож у своєму житті потрібно закладати правильні духовні основи. Головною ж цією основою є любов – любов до Бога і любов до ближніх, які не можуть бути справжніми одна без одної. І якщо серед нас повсякчасно пануватиме така любов, то ми будемо тією спільнотою християн, які рухаються правильним шляхом до Вічного життя», – йшлося в проповіді предстоятеля помісної Української православної церкви.

dsc 5351

Нагадаємо, на Кіровоградщині шість громад УПЦ МП перейшли до Православної церкви України.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама