Суспільство

Молодь Кропивницького може подавати заявки на художній конкурс

. 2427

Відсьогодні й до 27 вересня можна подавати заявки на художній конкурс «Молодіжна палітра-2020» імені Леоніда Бондаря.

 28547 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Тема цьогорічного конкурсу: «Казковий світ дитинства», ілюстрації до літературних творів. У ньому можуть бути представлені різні види образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво. З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна.

Твори для участі в конкурсі визначаються у навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до оргкомітету конкурсу в електронному вигляді за адресами електронної пошти музею.

Нагородження переможців конкурсу та відзначення найактивніших навчальних закладів відбудеться напередодні Дня художника, 11 жовтня. На сайті музею представлять виставку творів переможців та учасників конкурсу.

Довідка: Художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей започаткований у 2016 році. За цей час його переможцями стали понад двісті учасників, віком від 7 до 22 років. Конкурсанти отримали дипломи, подяки, відзнаки членів журі та оргкомітету, а також заохочувальні призи. У 2020 році конкурс перенесли через карантин.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама