Суспільство

Очільник Кропивницького розказав про плани на центральний сквер та пам`ятки на Дворцовій

. 7237

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович розповів про плани на центральний сквер та культурні пам`ятки на Дворцовій сьогодні, 7 вересня, під час апаратної наради. 

 po5

Андрій Райкович доручив проінспектувати вулицю Дворцову, об'єкти культурної спадщини, де два роки тому сталась пожежа. 

Кожен будинок повинен відповідати архітектурним вимогам центральної вулиці міста. Щоб штукатурка не сипалась. Приписи всім виписати, чи то державна, чи приватна власність, – каже очільник міста, – Від Дворцової, 8 до Дворцової, 12 згоріло приміщення. Треба ж щось робити. Не буде ж згарище стояти 2-3 роки і будуть розказувати, що це приватна власність. Приватна власність – значить вона не ефективна. Значить складемо акт, що будівельна і експлуатаційна придатність  «0» і заберемо на баланс міста. На цьому крапка. Не буде місто у згарищі.

Також нагадав про центральний сквер.

Я не збираюсь погрожувати. Але якщо не буде порядку у цьому сквері, ми його повернемо обов’язково у комунальну власність міста. І наведемо там ідеальний порядок. Це обличчя міста. Не буде там Макдональдсів і інших речей. Сквер центральний не для цього, – додав міський голова.

Нагадаємо, міський голова у 2019 році серед планів роботи на 2020 рік називав і центральний сквер. За його вигляд громадськість вже неодноразово нарікала, однак сквер знаходиться в оренді на 49 років, які ще не минули. З 2018 року міська влада вела переговори з орендарем скверу. А міський голова говорив, що в підвальній частині скверу навіть можуть облаштувати паркінг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама