Суспільство

Очільниця обласного лісгоспу придбала нерухомості під Києвом на 2 мільйона гривень

. 4225

Начальниця Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Наталія Ревенко повідомила про суттєві зміни у власному майновому стані.

 

1599548921

Як повідомляє центр медіарозслідувань «Прозоро», відповідно до опублікованої на сайті НАЗК інформації посадовиця стала власницею земельної ділянки та будинку в селі Підгірці, що за 20 кілометрів від Києва.

Трохи більше 1,5 тисячі квадратних метрів землі коштували пані Ревенко 195 тисяч гривень, а от житловий будинок площею 283,4 «квадратів» було оцінено в 1,82 мільйона гривень. Продавець майна – Ігор Альохін. Особа з ідентичними прізвищем/ім’ям/по-батькові є власником ТОВ «АтаФарм», а в 2019 році була уповноваженою особою Володимира Зеленського на виборах Президента України.

Зауважимо, за минулий рік Наталія Ревенко задекларувала менш ніж третину від вартості новопридбаного майна – 607 тисяч гривень загального сімейного доходу. Ще по 2 тисячі євро та доларів готівкою перебували у сім’ї в якості заощаджень. Мало сімейство Ревенко й чималі зобов’язання, зокрема за договором лізингу повинні були виплатити 417,79 тисяч гривень. Станом на минулий рік серед наявного майна значились два будинки, в Кропивницькому та Новоархангельську, 6 земельних ділянок загальною площею 7,28 га, гараж, складське приміщення на 386,7 «квадратів» і вантажний автомобіль DAF.

Офіційного власного бізнесу ні Наталія Ревенко, ні її чоловік Олександр не мають.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама