Суспільство

Держекоінспекцію Кіровоградщини ліквідують?

. 3327

Уряд запланував оптимізацію структури територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції. Під ліквідацію потрапляє Держекоінспекція в Кіровоградській області.

ekoinspekzia

Про це повідомляє Міндовіклля.

Кабмін прийняв постанову «Про утворення міжрегіональних територіальних органів та ліквідацію територіальних органів Державної екологічної інспекції».

Згідно з документом ліквідуються Державні екологічні інспекції у Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Замість них мають бути утворені три міжрегіональних територіальних органи Держекоінспекції, а саме:

▪️ Державна екологічна інспекція Придніпровського округу, яка обслуговуватиме Дніпропетровську та Кіровоградську області;
▪️ Державна екологічна інспекція Південного округу, що працюватиме на території Запорізької та Херсонської областей;
▪️ Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, яка обслуговуватиме Миколаївську та Одеську області.

– Скорочення кількості територіальних органів Держекоінспекції має низку переваг. Зокрема, це зменшення бюрократичного апарату, оптимізація витрат та можливість перерозподілу коштів на виконання заходів контролю. Крім того, з прийняттям Закону України «Про державний екологічний контроль», проєкт якого вже зареєстрований у Верховній Раді, їх діяльність стане ще ефективнішою і сьогоднішня реорганізація системи тільки сприятиме цьому, – розповів міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Нагадаємо, торік під ліквідацію потрапило управління юстиції Кіровоградщини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама