Суспільство

Жінка, яка втратила дитину під час пологів звернеться в суд

. 3747

У Кіровоградській області Яніна Глушко, яка втратила здорову дитину під час пологів у червні, наприкінці літа отримала від поліції постанову про закриття кримінального провадження про неналежне виконання професійних обов'язків лікарями. Жінка оскаржуватиме таку постанову в суді. Аби добитися правди, каже, навіть поїде в суд іншого міста.

femida 

“Гречці” жінка повідомила, що днями отримала постанову, в якій йшлося про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю ознак складу кримінального правопорушення.

– Зробили так, що все в мене йшло добре, що пологи були нормальні, що кесарів розтин не був потрібний, бо на УЗД не завжди видно обвиття пуповиною, двічі, – обурюється 34-річна Яніна.

Натомість невчасний кесарів розтин – причина, яку жінка вважає основною, що призвела до втрати дитини. Натомість у постанові з посиланням на висновки судово-медичної експертизи йдеться:

“Встановити довжину пуповини та обвиття її навколо шиї плоду при ультразвуковому обстеженні не завжди можливо, а розташування плаценти на передній стінці матки є проблематичним. Ведення пологів у Яніни Глушко з часу поступлення в пологове відділення та до їх завершення відповідало вимогам наказів Міністерства охорони здоров’я”.

А ще в документі зазначається, що жінка мала легку анемію та інфекції токсоплазми та вірусу папіломи людини.

– Мені ще дописали два види інфекції. Та під час вагітності мені про це ніхто не говорив. Вагітність проходила добре, аналізи в нормі, – каже Яніна. – При консультації з іншим лікарем дізналася, якби в мене був цей токсоплазмоз, то я не виносила б здорову дитину до дев’яти місяців. Що стосується анемії, то де в мене взялося зайвих 30 кілограмів за період вагітності, якщо я нераціонально харчувалася?

Жінка дивується, чому раніше їй про це ніхто не повідомив: ні лікарі, ні слідчі. Адже вона готова перездати всі аналізи.

Пані Глушко вже знайшла адвоката і буде оскаржувати постанову про закриття кримінального провадження в суді. Для цього спеціально з Малої Виски поїхала в інше місто – Новомиргород.

– Нам сказали, що в Малу Виску більше не сунутися, бо там всі між собою пов’язані. Тому спочатку спробуємо в Новомиргороді, а якщо і там не вийде, то будемо пробувати в Кропивницькому. Будемо і далі старатися розібратися. Але не знаю чи я чогось доб’юся ,чи так все і залишиться, бо в мене руки опускаються і вже немає сил. Адже я ще доліковуюся в Кропивницькому. Мене ж виписали навіть не подивившись, що там страшне запалення. А на його фоні в мене утворилася кіста правого яєчника.

Крім того, жінка каже, що лікарки, які вели її вагітність і досі працюють в місцевій лікарні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама