Суспільство

МакДональдз у Кропивницькому: новий очільник ОДА взявся за вічну тему

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5341

Сьогодні, 15 вересня, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко заявив про перемовини зі світовою мережею закладів швидкого харчування “МакДональдз”.

mcdonalds 1200x628

– Розпочинаю переговорний процес з потужним інвестором – компанією “МакДональдз”. Ми один з небагатьох обласних центрів, у якому немає цього ресторану. Хто б як не відносився до здорового харчування. Але МакДональдз, по-перше, це – інвестиція, а по-друге, це як маркер для інших інвесторів, як легко заходити в область. Сподіваюся, що це у нас вийде.

Нагадаємо, питання будівництва «МакДональдз» в місті підіймали ще у 2013 році.
Рік тому компанія “МакДональдз” ввічливо відмовила у відкритті в місті свого закладу, зазначивши, що розглядає Кропивницький, як місто, де можуть відкрити заклад швидкого харчування.
Натомість кропивничани схоже, що не полишають надію, аби в місті відкрили такий заклад швидкого харчування. Восени 2018 року навіть петицію створили з таким проханням.

Нагадаємо, перед виборами 2019 президент України Петро Порошенко заявив, що в майбутньому бачить у Кропивницькому готелі таких всесвітньовідомих мереж як Hilton та Four Seasons.

 

Поширюйте

Коментуйте