Суспільство

«Страну.ua» зобов’язали спростувати новину про причетність Табалова до смертельної ДТП

. 2582

Солом‘янський районний суд Києва 11 вересня прийняв рішення: зобов‘язати ТОВ «Ласмак» протягом 10 днів спростувати поширену недостовірну інформацію та видалити статтю про Олександра Табалова на сайті «Страна.ua».

 

Нагадаємо, нардеп Олександр Качура на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці написав, що 22 травня близько 10.00 на трасі Київ-Одеса сталась смертельна ДТП нібито за участі секретаря міськради Андрія Табалова, якого він спершу назвав Олександром Табаловим. За словами нардепа, в протокол внесли чомусь дані іншої людини. Інформацію Качури поширили ЗМІ.

Андрій Табалов спростував свою причетність до аварії та повідомив, що хоча авто належить йому, не був за кермом, а був на роботі.

Як написав сьогодні на своїй фейсбук-сторінці Андрій Табалов, 28 травня його батько Олександр Табалов звернувся до суду із позовом до Качури та редакцій видань, які розмістили неперевірену інформацію на своїх електронних ресурсах.

Розглянувши справу, Солом‘янський районний суд міста Києва 11 вересня прийняв рішення: зобов‘язати ТОВ «Ласмак» протягом 10 днів спростувати поширену недостовірну інформацію та видалити статтю на сайті «Страна.ua».

Вочевидь, нардеп за рахунок прізвища «Табалов» хотів попіаритись на трагедії. А між іншим, вона забрала життя чотирьох людей. Не перевіривши інформацію, брехню підхопили ЗМІ. Крім того, жодне з видань не звернулось за коментарем ні до мене, ні до членів моєї родини.

Так статтю «Виновником ДТП под Черкассами, где погибли трое взрослых и ребенок, мог быть экс-нардеп. Его покрывает полиция» на сайті «Страна.ua» мають видалити.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама