Суспільство

Програму VerestFest-2020 через коронавірус можуть підкоригувати?

. 2703

 

Склад театральних колективів, які мають приїхати з різних регіонів країни на “Вересневі самоцвіти-2020” через ситуацію з коронавірусом можуть змінювати. Загалом також можуть підкоригувати масштабність цьогорічних ювілейних, 50-х, “Вересневих самоцвітів”.

 9c87441826a571723ce2e4971e3518e7

Стартує VerestFest 23 вересня й триватиме п’ять днів до 27-го. Загалом на гостей фестивалю чекатимуть 25 театральних колективів з 25 виставами. Як зазначають, в департаменті культури ОДА, це буде вперше в області така кількість театрів.

– Вперше плануємо зробити великий флешмоб. Він має бути найпотужнішим за кількістю участі хорових аматорських колективів. Плануємо пленер художників з усієї України. Кожен художник залишить для нашого художнього музею по одній роботі. Також буде презентація цифрового театрального архіву, якого ще не було, – зазначила заступниця директора департаменту культури та культурної спадщини – начальниця управління розвитку культури та управління персоналом Людмила Тищенко.

Кажуть, що всі заплановані заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог.

– Ми готуємося і мріємо, щоб фестиваль відбувся у максимально запланованому масштабі. На жаль, є деякі тенденції, які нам підказують, що від деяких моментів нам доведеться відмовитися під час фестивалю, – зазначив режисер фесту Сергій Компанієць.

Однак про що йдеться наразі організатори не розголошують.

Також в департаменті культури кажуть, що колективи, які мають приїхати з помаранчевої або червоної карантинних зон будуть попередньо проходити обстеження на коронавірус. Від результатів тестування будуть залежати склади театральних колективів, які й приїдуть на фестиваль до Кропивницького.

Нагадаємо, в рамках VerestFest-2020 візьмуть участь місцеві ресторатори, які підготували автентичне для регіону меню.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама