Суспільство

Без святкового пирога: як Кропивницький святкуватиме День міста 2020

. 18059

 

19 вересня Кропивницький святкуватиме 266-й день народження. Однак у 2020-му через коронавірус довелося змінити деякі плани святкування.

 

fekro 1

Про плани до Дня міста розповіли сьогодні, 16 вересня, під час ранкового брифінгу в міськраді.

- На жаль немає і не тільки пирога. Немає смаколиків, які готували господині районів, - каже керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.

Вперше святкування Дня міста припадає на карантин, тому будуть дотримуватися карантинних норм в організації свята і просять кропивничан поставитися до цього з розумінням.

Наразі Кропивницький в "зеленій" зоні, тому святкування дозволені, але відбулися зміни в деяких планах. Не будуть роздавати крім пирога і яблука, для чого придбали навіть спеціальну конструкцію. Не залучатимуть у заходах дітей.

Хоча загалом цьогорічне святкування обійдеться дешевше у зв'язку з відмовою від деяких планів. Однак про конкретні суми наразі ще не готові говорити в міськраді.

Серед планів загалом:

З 10:00 перед міською радою будуть проводити урочистості, нагородження кропивничан. Хоча кількість учасників буде обмежена, аби дотримуватися соціального дистанціювання.

12:30 - відкриття ЦНАПу у форматі "Прозорий офіс". Отримувати послуги кропивничани зможуть уже з 21 вересня.

Планують відкрити також 19 вересня відремонтовану вулицю Полтавську, якщо дозволить погода.

На вулиці Дворцовій будуть фотозони, фотовиставки від освітніх закладів міста. Також презентують від шкіл відео привітань з днем народження міста.

Біля пам'ятника Першому трамваю відбуватиметься змагання з брейк-дансу серед молоді, вік 16+.

У Ковалівському парку буде "Смакфест". Однак не буде столів і стільців, тобто придбати харчі можна, але скуштувати доведеться або стоячи, або в іншому вже місці. Також у парку на літній сцені дасть концерт філармонія о 14:00.

На Театральній площі виступатимуть о 15:00 духовий оркестр та о 19:00 - симфонічний оркестр.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама