Суспільство

Історичну лікарню в центрі Кропивницького чекає ремонт, а медиків - переїзд

. 3940

Історичне приміщення лікарні по вулиці Архітектора Паученка у Кропивницькому чекає ремонт.

119660532 2752412518381471 1554876688074283664 n

Про це повідомляє пресслужба міськради з посиланням на заяву міського голови Андрія Райковича в програмі “Тема дня” на “UA:Кропивницький”. ( ОНОВЛЕНО. Додано інформацію про назву програми і телеканалу, де прозвучала заява)

Наразі там знаходиться стаціонар №2 Центральної міської лікарні, проте через аварійність приміщення його планують перенести в приміщення колишньої “рудівської” лікарні МСЧ №19.

- Медики мені не раз наголошували на необхідності заповнення корпусів МСЧ-19, дати їм друге життя. Там хороші умови, ми вже проводимо санацію приміщень. В лікарні є власна котельня, - відзначив Андрій Райкович.

Місто вже вирішує питання щодо будівництва дороги до нового місця розташування цього закладу, вивчаються варіанти організації роботи громадського транспорту у цьому напрямку, адже і працівників, і пацієнтів необхідно гарантовано доставити до лікарні. Ці всі питання будуть детально сплановані і підготовлені.

Головний лікар ЦМЛ Олександр Артюх каже, що медики вже не дочекаються переїзду в нове приміщення.

- Ми хочемо скоріше перенести лікарню в нормальні умови. Ця будівля аварійна. Тут тече дах, обвалилася стеля в харчоблоці. Щоб це все відремонтувати треба шалені кошти, але їх виділенню передує неймовірно довга процедура отримання дозволів та погоджень, адже ця лікарня — пам’ятка архітектури, - розповів Олександр Артюх. - В одній палаті у нас сконцентровано по 10 людей, і один туалет на поверсі! Ну що це за умови? Саме тому назрів час переїхати в нове приміщення МСЧ - 19. там одно-, дво- та тримісні палати, по 4 санвузли та чудовий харчоблок! Уявіть, їжу на поверхи зможемо доставляти ліфтом! Міський голова завжди серйозно і з великим професіоналізмом ставився до розвитку медицини, тому, ми переконані - матимемо ідеальні умови і для пацієнтів і для персоналу.

Історичне приміщення чекає ремонт і воно надалі залишиться лікувальним закладом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама