Суспільство

Кабмін вніс зміни до карантинних обмежень

. 5306

 

Уряд вніс зміни до постанови про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів в регіонах. Загалом в країні триває адаптивний карантин до 1 листопада.

picture2 karantin v ukrain 366368 p0 1

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

За словами очільника МОЗу Максима Степанова, зміни внесли зокрема за результатами наради з міськими головами.

Рішення про “червоний” рівнем епідемічної небезпеки поширення коронавірусу на тій чи іншій території буде прийматися лише спільно державною та регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. “Червоний” встановлюватимуть у разі завантаженості більше 75% ліжок у закладах охорони здоров’я регіону протягом п’яти днів поспіль, або перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більше ніж у п’ять разів.

Це може бути одномоментне закриття всіх сфер бізнесу або поступове обмеження певних сфер, які в даному конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.

В адміністративних одиницях з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50% класів.

Нагадаємо, Кіровоградщина залишається в "зеленій" зоні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама