Суспільство

На Кіровоградщині відремонтують майже 150 кілометрів доріг державного значення

. 4347

До завершення ремонтно-будівельного сезону в межах області у планах відремонтувати майже 150 кілометрів доріг державного значення та 178 погонних метрів дев’яти мостів на цих дорогах.

doroga

Такі дані управління інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації.

Йдеться про реконструкцію ділянок на дорогах:

Н-23 “Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя” в Долинському районі.
Н-08 “Бориспіль-Дніпро-Маріуполь” – два мости в Онуфріївському районі.
Ділянки дороги М-12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка” в Новоархангельському районі.

Капітальний ремонт:

Н-23 “Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя” – два мости в Кропивницькому та Долинському районі. У планах ввести в експлуатацію 73 погонних метри мостів.

Міст на дорозі М-12 в селі Велика Виска Маловисківського району.

Міст на дорозі Р-10 “Канів-Кременчук” у Світловодському районі.

Також передбачений ремонт Південного обходу міста Кропивницького, зокрема, міст на 57 погонних метрів на цій дорозі. Нагадаємо, наразі проїзд транспорту мостом у селі Соколівське закритий, є схема об'їзду. За даними Служби автомобільних доріг області, роботи триватимуть до листопада.

Поточний середній ремонт мають завершити до кінця року на дорогах: М-12 в Новоархангельському, Маловисківському та Кропивницькому районах; Н-14 “Кропивницький-Миколаїв” у Кропивницькому районі; Н-23 “Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя” у Кропивницькому, Долинському, Новгородківському районах. До речі, на трасі Н-23 роботи виконуються на суму 1 млрд 466 млн грн. Загалом цьогорічне фінансування дороги на Кривий Ріг складає 1 млрд 671 млн грн. Нагадаємо, ремонт доріг в напрямку Кривого Рогу та Умані стартував із затримкою через переоголошення тендерів.

Станом на 7 вересня на дорогах держзначення виконали роботи на 903 млн грн.

Фінансування на дороги області у 2020-му в порівнянні з попередніми роками складає найбільшу суму – 4 млрд 181 млн грн. З них 3 млрд 288 млн грн спрямовані на реконструкцію, капітальні й середні ремонти доріг державного значення в межах області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама