Суспільство

На Кіровоградщині виборчу адресу змінили понад дві тисячі мешканців

. 1135

2 264 мешканці Кіровоградської області звернулись до органів ведення Державного реєстру виборців аби змінити виборчу адресу.

Як повідомляє громадянська мережа "ОПОРА", найбільше звернень щодо зміни виборчої адреси і бажання голосувати в Кропивницькій міській та Соколівській сільській громадах Кропивницького району – 245 і 205 відповідно.

«На Кіровоградщині найбільша відносно кількості населення активність зміни виборчої адреси виявилась на території Соколівської сільської ради. Адже значно більше виборців захотіли голосувати на території цієї громади, ніж вибули. Потрібно враховувати, що Соколівка знаходиться поруч із обласним центром і туди без проблем можна доїхати громадським транспортом», – констатувала координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадуємо, з 1 липня до 10 вересня у виборців була можливість подати до відділу ведення Державного реєстру виборців відповідну заяву, або заповнити форму на сайті, та отримати можливість 25 жовтня та на всіх подальших виборах голосувати там, де вони фактично мешкають.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама