Суспільство

Де нині ремонтують місцеві дороги Кіровоградщини

. 4102

Станом на 18 вересня в області ремонтно-будівельні роботи тривають на 32 дорожніх об’єктах.

IMG 5496

Про це повідомляє державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг» в області.

У Кропивницькому ТОВ «МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112» закінчив підготовчі роботи із капітального ремонту мосту по вулиці Кропивницького: встановили усі необхідні дорожні знаки та інформаційні вказівники про тимчасові зміни у схемі дорожнього руху.

Підрядник також улаштував місток через річку Інгул, тимчасові дерев’яні сходи для пішоходів та приступив до демонтажу зношених частин мосту.

Нагадаємо, через ремонт вулиця Кропивницького буде перекрита до січня.

ТОВ «БК ЄВРОДОР» в межах поточного середнього ремонту із загальною вартістю у 9 млн грн влаштував паркувальний майданчик біля місця поховання Миколи Скляра, що у селі Розумівка Олександрівського району, та підготовув основу для подальшого укладання асфальтобетонного покриття. По вулиці П’ятихатській улаштували верхній шар покриття із дрібнозернистого асфальтобетону, підрядник виконує роботи з укріплення узбіч.

У Новоукраїнському районі на ділянці км 8+150 – км 13+550 дороги місцевого значення О121403 “Новоукраїнка-Глодоси” протяжністю у 5,4 км ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» улаштував обидва шари дорожнього покриття, виконує роботи з укріплення узбіч, далі за планом – нанесення розмітки.

У Новомиргороді ПП «ЕФЕКТ» наразі виконує роботи з укладання верхнього шару покриття із дрібнозернистого асфальтобетону в межах поточного середнього ремонту вулиць: Соборності, Євгенія Присяжного, Андрія Гурічева, Миколи Зерова, Транспортної, Бродських (від мосту через річку Велика Вись до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян). Договірна ціна ремонту складає 14 млн 616 тис. 700 грн.

Ще по п’яти комунальних об’єктах отримали дозвільні документи на виконання капітальних ремонтів. Підрядні організації розпочали роботи у наступних районах:

  •  у Добровеличківському ТОВ «ПФ» капітально відремонтує дорожне покриття двох вулиць в Помічній: Горького та Виноградної. Договірна ціна ремонтів – 3945 тис. грн та 6906 тис. грн відповідно;
  • у Новоукраїнському районі ТОВ «ПФ» капітально ремонтує вулицю Паризьку в Новоукраїнці (від вулиці Піщанобрідської до провулка Херсонський). Вартість ремонту за договором – 3382,5 тис. грн;
  • в Онуфріївському районі ПП «ЕФЕКТ» капітально ремонтує частину вулиці Шевченка (від магазину до перехрестя з вулицею Калашнікова), що у селі Куцеволівка, (вартість 5085 тис. грн) та дорожнє покриття по вулиці Молодіжній, що у селі Омельник, де вже провели фрезерування існуючого покриття та улаштували вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші.

Нагадаємо, в області планують до кінця ремонтно-будівельного сезону відремонтувати майже 150 кілометрів доріг державного значення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама