Суспільство

У Кропивницькому відкрили ЦНАП, який надаватиме понад 300 послуг (ФОТО)

. 11538

 Сьогодні, 19 вересня у Кропивницькому відкрили Центр адміністративних послуги у форматі "прозорий офіс", який в одному приміщенні надаватиме понад 300 послуг, у той час як в червні їх було лише 173

cnap1

ЦНАП розташувався на 4-поверхівці колишнього кібернетико-технічно коледжу, що навпроти обласного краєзнавчого музею. Будівництво тривало понад два роки. Загальна вартість будівництва 71 млн 200 тис. грн. 

cnap2

На першому поверсі розташувались 84 робочі місця. Ще 100 робочих місць бекофісу на 2-4 поверхах. Тут можна буде отримати паспорт, отримати свідоцтво про народження, вирішити питання з пенсіями і соцвиплатами і навіть одружитись.

cnap5

Кожен відвідувач ЦНАПу отримує талон електронної черги в одному з трьох напрямків. Для зручності людей кожен напрямок послуг має окремий колір, яким марковані і коридори, і кабінети спеціалістів:

  • Синій - адміністратори
  • Зелений - пенсійні послуги
  • Червоний - реєстратори

cnap4

cnap6

cnap7

cnap8

На першому поверсі є пеленальна кімната та вбиральні.

Приміщення враховує потреби доступності і має окремий вхід для людей на візках, а також підйомники і ліфти в середині приміщення.

cnap91

На другому поверсі розташувався «Мистецький зал», де зможе проводити виставки обласна спілка художників, яка раніше займала приміщення "Художнього салону".

cnap92

Перші послуги тут надали вже сьогодні, а повноцінно приймати відвідувачів ЦНАП розпочне вже з понеділка.

cnap9

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама