Суспільство

Чи готова Кіровоградщина до нового опалювального сезону

. 2004

Акти готовності до нового опалювального сезону в регіоні сягають від 63% до 100%.

 teplo

Про це повідомила сьогодні, 21 вересня, під час апаратної наради в облдержадміністрації очільниця департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

За її словами, в області завершуються роботи з підготовки до нового опалювального сезону. Зокрема в області, підготовлені: теплові господарства на 90-100%, водопровідно-каналізаційне господарство від 83-100%, житловий фонд 94-100%, дорожнє господарство 63-100%.

Навчальні заклади та заклади соціального захисту населення готові на 100%. Дошкільні навчальні заклади готові на 99,7%, крім Новоукраїнського дитячого садочку “Ромашка”, де завершуються капітальний ремонт котельні. Планують акти готовності підписати до 25 вересня.

Лікарні готові на 89%, крім трьох: Голованівської, Петрівської та Новомиргородської центральних райлікарень.

Акти готовності в держінспекції з енергетичного нагляду отримали всі теплопостачальні підприємства області, крім КП “Теплоенергетик” у Кропивницькому. Підприємство узгодило з інспекцією термін підписання акту готовності до 1 жовтня. Наразі підприємство відключене від електричної енергії, тому неможливо підписати акт готовності.

На контролі в області також Світловодськ, де торік відбувся зрив опалювального сезону. За словами голови ОДА Андрія Назаренка, завтра, 22 вересня, зберуть нараду по Світловодську, аби промоніторити ситуацію.
Загалом в області щотижня відбуватимуться наради про стан підготовки до опалювального сезону.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама