Суспільство

На Кіровоградщині викрили на хабарі службовців лісгоспу

. 2130

Троє службовців лісгоспу у Світловодську підозрюються в хабарі у 27 тисяч гривень за відпуск необлікованих цінних порід дуба.

hroshi

Як повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури, службовцям ДП «Світловодське лісове господарство» оголосили підозру за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За даними слідства, службові особи вимагали та отримали неправомірну вигоду у розмірі 27 тис. грн від приватного підприємця. Кошти підприємець мав сплатити за можливість придбати необліковані лісоматеріали, без офіційного оформлення документів та дотримання передбаченої законом процедури. Мовиться про придбання необлікованої ділової деревини цінної породи дуба. Щоб приховати факт завищення обсягів відпущених лісоматеріалів підозрювані внесли неправдиву інформацію до бази даних, що 99 колод «дуба» реалізовані на аукціоні, вказавши при цьому недостовірну інформацію про квартал, де нібито  провели рубку, клас якості деревини та його об’єм.

Наразі триває досудове розслідування слідчими ДБР.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама