Суспільство

Як у Кропивницькому благодійна організація втілює соцініціативи за підтримки міськради (ФОТО)

. 1815

Сьогодні, 24 вересня, у Кропивницькому Благодійна організація «100% життя. Кропивницький» розповіла про втілені соціальні ініціативи, які підтримала міська рада. 

 

120129590 363357648381495 1083081671092525595 n

У форматі круглого столу звітували про роботу. На зустрічі були представники громадських організації, влади.

Організація допомагає людям з ВІЛ, людям, які вживають наркотики ін’єкційно, хворим на туберкульоз, людям, які ув’язнені, засуджені, звільнені, перебувають на обліку в пробації.

Вже два роки надають послуги соціальної профілактики клієнтам Центру пробації. Це стало можливо за рахунок закупівлі послуг Кропивницьким міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

– Всі послуги ми замовляємо через систему закупівель «Прозоро». Враховуючи, що організація «100% життя. Кропивницький» не перший рік працює, має досвід та підготувала відповідні документи, вже другий рік перемагає, – каже Олег Краснокутський, директор міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

За словами Костянтина Данильченка, виконавчого директора благодійної організації, 129 тисяч гривень організація отримала на соціальні послуги у 2019 році. Каже, було важко освоювати кошти. Але вдалось організувати робочі візити у Маріуполь, де чиновники розповіли своїм колегам з Кропивницького про досвід співпраці з благодійною організацією.

У 2019 році 240 людей отримали послуги соціальної пробації. Консультували щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб, безпечного статевого життя, як вийти з алко- та накрозалежності.

Серед протестованих на ВІЛ у 2,5% (6 осіб) позитивний результат. Вони стали на облік і почали лікування. Провели 78 консультацій юриста, 48 психолога, 66 консультацій з питань замісної підтримувальної терапії. 

Ми не просто протестували і забули про них. Ми займаємось тим, щоб люди стали на диспансерний облік і почали лікування. Тоді вони безпечні для себе і інших, – каже Костянтин.

За його словами, вже у цьому році почали тестувати на гепатит С, розпочали роботу по відновленню паспортів. Вже 3 відновили, 11 в роботі. Цьогоріч 72 людей протестували на ВІЛ- інфекцію, у трьох позитивний результат, вони стоять на диспансерному обліку та отримують безкоштовне лікування.

– Ви робите корисну справу і без перебільшення рятуєте життя. У нас в місті є досить багато проблем. Я переконаний, що тільки міська влада не може ефективно вирішити всі проблеми. Яскравий приклад те, що робите ви. Отримали гроші і виконали послугу, зробили її ефективніше, ніж будь-яка структура місцева чи державна, – каже секретар міської ради Андрій Табалов. – На мій погляд, у певних сферах ефективніше залучати або громадські організації, або приватні структури. Коли міськрада просто дає кошти, а ті хто краще це робить між собою конкурують. Міськрада не зробить асфальт і дах не полагодить. Це робить підрядник, а влада контролює цей процес. Таке треба зробити не тільки в будівництві, а й у сфері послуг.

120091072 955970908234311 4255904325387524812 n

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама