Суспільство

Збір персональних даних і “чорний піар”: як у Кропивницькому агітують

. 2238

У Кропивницькому представники ОПОРИ зафіксували збір персональних даних та розміщення наклейок з ознаками «чорного піару».

22.09.2020 KR Strug2

На вулиці Архітектора Паученка представники політичної партії «Перспектива міста» встановили намет, у якому збирають підписи проти перенесення другого стаціонару Центральної міської лікарні з середмістя.

«Міська влада переносить медзаклад в будівлю шахтарської лікарні у мікрорайоні Масляниківка, яка знаходиться фактично у лісі. А приміщення історичної пам’ятки, ймовірно, хочуть віддати під торговельний чи розважальний заклад», – йдеться на сторінці партії в соцмережах.

Мешканцям Кропивницького пропонують зазначити ім’я та прізвище, а також поставити підпис. У політичній партії «Перспектива міста» зазначили, що уже зібрано близько 2000 підписів.

У центрі Кропивницького на сітілайтах із зображенням потенційної кандидатки на посаду міського голови Кропивницького від політичної партії «Слуга народу» Ольги Ковальової-Алокілі з’явилися наклейки з ознаками «чорного піару». На чорно-червоних постерах написано «1+1. Вони брешуть». Назву каналу перекреслено червоною лінією.

22.09.2020 KR Ze

«Нам відомо про факт псування сітілайтів. Ми порадилися з власниками цих рекламних площ, і оскільки це пошкодження майна, то ми порадили їм звернутися в поліцію. Ми не плануємо звертатися до правоохоронних органів, але засуджуємо це порушення закону», – зазначив юрист штабу «Слуга народу» Юрій Латишев. І додав, що відповідні дії у політсилі пов’язують із конкурентами – потенційними кандидатами на посаду міського голови.

Нагадаємо, як кропивницькі політики піарились на День міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама