Суспільство

Протест-моб проти законопроекту №2450

. 1077

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Протест-моб проти законопроекту №245014 червня о 10:00 на площі Кірова біля будівлі Обласної держадміністрації, одночасно з усіма обласними центрами, відбудеться протест-моб проти ухвалення законопроекту № 2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів", який суттєво обмежує права громадянина.

Організаторами акції є незалежні громадські організації та студенти з різних ВНЗ України. На їхню думку, підготовлений до другого читання у Верховній Раді законопроект "Про мирні збори громадян", який встановлює 4-денний термін повідомлення про зібрання (сьогодні згідно з Конституцією України конкретний термін не встановлено), унеможливить у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення.

Запроваджене в проекті поняття "спонтанне мирне зібрання" визначене настільки нечітко, що сприятиме багаторазовому повторенню інцидентів, подібних до подій у харківському парку Горького, коли громадські активісти намагались протистояти вирубуванню дерев. Законопроект містить й інші обмеження.
Організатори вважають, що законопроект не відповідає духу статті 39 Конституції України, яка гарантує свободу зібрань, та рішенням Європейського Суду з прав людини щодо свободи зібрань.

ЩО, ДЕ, КОЛИ

Дата: 14.06.2010, понеділок. Час: 10:00. Збираємося о 9:45. Місце: майданчик біля облдержадміністрації на площі Кірова. Формат: протест-моб. Сучасно, швидко та без символіки. Зміст: акція в 7 кроків:

1. Прибуття учасників на місце проведення. 2. Побудова з людей слова «НІ». 3. Підняття над головами табличок з надписом «2450». 4. Розформування. 5. Побудова з людей слова «ТАК». 6. Підняття над головами табличок з надписом «Свободі зібрань». 7. Завершення.

Друзі, запрошуйте небайдужих, ми МАЄМО говорити про свої права! Якщо зараз не відстоїмо, то завтра буде пізно!

Координатор акції: Чистякова Світлана

Поширюйте

Коментуйте


Реклама