Суспільство

У Кропивницькому стартувала виставка AGROEXPO-2020 (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6236

Сьогодні, 30 вересня, у Кропивницькому відкрили щорічну міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020».

agro7

Виставці АгроЕкспо вже 8 років. Цьогоріч вона проходитиме з 30 вересня по 3 жовтня.
На відкриття виставки приїхав Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Він відвідав у Кропивницькому підприємства «Ельворті», «Гідросила» та оглянув виставку.

agro8

На офіційному відкритті Міністр анонсував продовження та розширення програми компенсації за придбану українську сільгосптехніку аграріям.

–Уряд подав програми компенсації на наступні роки. Розширюємо постійно список техніки та виробників. Програма буде працювати, не бачу причин піднімати питання про її зупинку. Вона показала свою ефективність, – каже міністр. – Впевнений, загальний бюджет програми буде збільшений.

Загалом у виставці беруть участь 450 компаній-експонентів та 480 учасників «Покровського ярмарку».

На демонстраційному полігоні для польових випробувань можна взяти участь у тест-драйвах автомобілів, побачити експозицію племінних тварин та відвідати «Покровський ярмарок» та фестиваль вуличної їжі.

agro3

agro2

agro5

agro6

На 125 000 квадратних метрів представили різні типи аграрної техніки іноземні бренди John Deere, New Holland, Case, Fendt, Claas та інші та вітчизняні ХТЗ, Ельворті «Лозівські машини», Білоцерківмаз, тощо. Техніку продають зі знижками.

Окрема експозиція «AUTOLAND», де представлені легкові та вантажні автомобілі.
Під час виставки відбудуться тематичні семінари та форуми.

Розташована виставка за адресою вул. Перша виставкова (Мурманська), 8. Доїхати можна на маршрутці №113 та безкоштовно від старого вокзалу на центральному автобусі.

 

Поширюйте

Коментуйте