Суспільство

Цьогоріч AGROEXPO відвідали близько сорока тисяч гостей

 Автор: Ірина Маслюкова. 3959

За чотири дні у виставці AGROEXPO-2020 взяли участь 450 компаній-експонентів та 500 учасників «Покровського ярмарку», повідомляють організатори.


 DSC0625

Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки пройшла з 30 вересня по 3 жовтня на рекордній для України площі – 125 000 м².

У 2020 році не змогли приїхати іноземні експоненти з Туреччини, Польщі та Білорусії.
Як повідомили в пресслужбі AGROEXPO, цьогоріч традиційної реєстрації відвідувачів не було, через карантинні обмеження (щоб уникнути скупчення людей), проте, за попередніми даними (заповнюваність автостоянки, списки реєстрацій учасників тощо), за чотири дні роботи виставки її відвідали 38 000 – 42 000.

Традиційно під час роботи виставки відбулась низка семінарів, конференцій, панельних дискусій.
На виставці цьогоріч представили провідні бренди сільськогосподарського машинобудування. Іноземні «John Deere», «New Holland», «Case, Fendt», Claas», та вітчизняні ХТЗ, «Ельворті», «Лозівські машини», «Білоцерківмаз».

Також представили експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²).

Окремою експозицією була виставка «AUTOLAND», на якій представили легкові та вантажні автомобілі світових брендів.
На AGROEXPO-2020 аграрії могли купити сільгосптехніку за акційними цінами: якщо підписати договір на купівлю техніки на виставці - знижка від 5%, якщо техніку забрати з експозиції – 10%.

На Всеукраїнському освітньому ярмарку наукові потужності показали 30 ЗВО з різних куточків України.

В межах «АGROEXPO» традиційно пройшов культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» – з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та вже традиційним конкурсом "Гарбуз-велетень". В 2020 році переміг гарбуз Валентини Білоконенко з селища Степового Кіровоградської області. Вага гарбуза-велетня склала 55,3 кг. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Відбувся фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest» із різноманітними стравами кухонь народів світу.

 

Поширюйте

Коментуйте