Суспільство

Для чого Кропивницькому на три дні відключили воду

. 16735

Після робіт водоканалу з 6 по 8 жовтня, у Кропивницькому планових відключень поки не планують.

voda

Про це повідомила під час брифінгу начальниця ВКГ «Дніпро-Кіровоград» Валентина Давидчук.

На питання журналістів «Чи сьогоднішні роботи гарантують, що планових відключень якийсь час не буде?». Валентина Давидчук відповіла:

Гарантувати можна, коли у нас будуть замінені всі мережі. Планових робіт ми більше не плануємо. Можуть бути аварійні.

Наразі на підприємстві продовжується реконструкція водопровідних мереж та насосних станцій. Частину робіт уже виконали, у Кропивницькому вже замінили два основні водогони.

Зараз відбувається реконструкція насосних станцій.У Кропивницькому вже реконструювали водопровідні насосні станції по вулиці Васнєцова, Полтавській і в районі «Сигмент». Сьогодні відключення води пов’язане з встановленням обладнання та арматури на насосних станціях у Світловодську, Олександрії, Знам’янці.
Це ті роботи, які без повного відключення зробити неможливо. Ми воду отримуємо зі Світловодська по водогону протяжністю 120 кілометрів, – каже пані Валентина.

У Кропивницькому з 6 по 8 жовтня дня всі бригади ОКВП «Дніпро-Кіровоград» виконуватимуть роботи, які не можна зробити без відключення води.

Вчора спочатку відключили воду у верхній частині міста на Новомиколаївці, а в центрі, на Кущівці ще вода є. Хочу попросити вибачення за вчорашні перерви з водопостачанням. З 18:00 до 21:00. Всі почали набирати воду. За вчора набрали вдвічі більше води, ніж зазвичай. Ми зробили максимальний тиск на наших станціях, – каже начальниця ВКГ.

На селищі Гірничому та Арнаутово воду не відключатимуть, але можуть бути невеликі перерви з постачання.

Сьогодні вже розпочнуть підвоз води у дитсадки, лікарні, підприємства та населенню. Графік підвозу води можна переглянути тут.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама